fbpx
about
home
home
PROJEKT

SUPEUS CASE STUDY

Jedino interdisciplinarno natjecanje.
3 radionice, 30 nagrada.
1. dan predavanja, 5 dana kreiranja rješenja
#SCS

PROJEKT

18.12. PREDAVANJA
23.12. PREDAJA RJEŠENJA

RADIONICA ARHITEKTURA / GRAĐEVINARSTVO

TEMA: MIKROANALIZOM DO MAKROREZULTATA
PREDAVAČI:
dr. sc. Zoran Veršić (AF)
Tanja Herr, dipl. ing. arch. (Fibran)
dr. sc. Sanja Gašparović (AF)
PARTNER: FIBRAN

Analiza utjecaja i iskorištavanje različitih prirodnih čimbenika (osunčanost, strujanje zraka, nadmorska visina) lokacije, s ciljem postizanja održivosti, energetske učinkovitost. Analiza bi uključivala i oblikovanje volumena građevine te materijale i konstrukcije koji su prikladni za određena područja u Hrvatskoj (s naglaskom na otpornost na potres i požar).

RADIONICA ELEKTROTEHNIKA

TEMA: GEOTERMALNE ELEKTRANE – IZ ZEMLJE DO ČISTE ENERGIJE
PREDAVAČI:
doc. dr. sc. Luka Perković, dipl. ing. (RGN)
Tomislav Đuran, dipl. ing. (TVZ)

Fokus radionice je upoznati studente s prednostima, ali i izazovima načina proizvodnje električne energije u geotermalnim elektranama. Studentima bi zadali praktičan primjer iz kojeg bi naučili osnove rada geotermalne elektrane te preduvjete koji su potrebni za izgradnju iste.

RADIONICA STROJARSTVO

TEMA: SUNCE NA KROVU, TOPLINA U DOMU
PREDAVAČ:
Marko Grđan, dipl. ing. stroj. (Centrometal)
PARTNER: CENTROMETAL d.o.o.

Ostvarivanje ušteda primjenom solarne energije za pripremu potrošne tople vode. Odabir opreme i tehnoekonomska analiza za obiteljsku kuću na zagrebačkom području.

ZAVRŠNICA

28.12.
Vrijeme: 18:00
-Predstavljanje rješenja
-Predstavljanje partnera
-Proglašenje pobjednika

NAJBOLJI TIMOVI SCS-a 2020.

ARHITEKTURA/GRAĐEVINARSTVO

  1. cure
    Helena Čuljat, Lara Brezovec,
  2. LPK United
    Petra Bigor, Luka Jantolek, Klaudija Belavić
  3. ggtšs
    Andrija Čečura, Jure Križanović, Karlo Čubra

ELEKTROTEHNIKA

  1. Lungomare
    Mislav Rajevskij, Vice Višnjić, Tea Grizelj
  2. Super ili obični?
    Karlo Kobeščak, Filip Jurić, Antonio Bandur
  3. LEG3
    Mario Antunović, Martin Pleskalt, Filip Pišonić

STROJARSTVO

  1. MAMBO no. 7
    Mario Bugarin, Magdalena Omazić, Boren Bralić
  2. Lungomare
    Mislav Rajevskij, Vice Višnjić, Tea Grizelj
  3. DKP
    Branko Rašić, Krešimir Salopek, Filip Džigurski

INTERDISCIPLINARNA NAGRADA

Najveći ukupni broj bodova na sve 3 radionice

Lungomare
Rajevskij, Višnjić, Grizelj

NAGRADE
KEEP CALM AND ENJOY AWARDS!

#ESCAPEROOM #EARBUDS SLUŠALICE #KUPONI ZA DOSTAVU HRANE #MUZEJ ČOKOLADE #MUZEJ ILUZIJA #PRETPLATA NA EGE

Pobjednici
NAGRADE
about
Team
ekipa

UPOZNAJ EKIPU IZA PROJEKTA

We bring creative skills, thoughts, and ideas to the table.

ekipa
brojke

SCS U BROJKAMA

Each completed project makes us even more hungry.

9

ODRŽANIH SCS-a

27

RADIONICA

1800

STUDENATA

270

NAGRADA

brojke
Team
work

CASEFOLIO

We believe our work speaks for itself.

PORTFOLIO
PORTFOLIO
gallery
gallery
work
clients

PARTNERI PROJEKTA

A partnership can make a huge difference.
So we build lifetime partnerships in life and business.

MEDIJSKI PODRŽAVAJU

  • Eko Zagreb
  • Časopis Građevinar
  • HSGI
CONTACT
CONTACT
clients

SCS 2020

Donosimo pregled 10. po redu SUPEUS Case studyja održanog 18. - 23.12. u online izdanju zbog trenutnih mjera protiv pandemije. 18.12. su održana predavanja

Read More

SCS 2019

Deveti po redu SUPEUS Case Study održan je od 9. do 13. prosinca 2019. i tako nastavio tradiciju uspješne radionice koju podržavaju studenti, profesori

Read More

KONTAKT

Za sva pitanja, javite se našem pismonoši. ;)